Anioły są wśród nas!

12 500 Aniołów to nasza czołowa akcja, do której przyłączają się ludzie z całej Polski!

 

Co to znaczy 12 500 Aniołów?

Samo hasło wydaje się trochę tajemnicze, ale już uchylamy rąbka tajemnicy. Nasze hospicjum zapewniając kompleksową, specjalistyczną opiekę medyczną potrzebuje miesięcznie 100 tysięcy złotych. Suma jest kolosalna, dlatego pojawił się pomysł, aby ułatwić pomaganie dla każdego. W związku z tym każdego miesiąca poszukujemy 12 500 tysiąca osób, które podarują 8 złotych miesięcznie na specjalistyczną opiekę medyczną. Prosimy ustaw stałe zlecenie. 

Dlaczego 8 złotych?

To przecież tak niewiele… No właśnie! O to nam chodzi! Chcemy, aby pomaganie stało się łatwe. Osiem złotych miesięcznie nie naruszy naszego miesięcznego budżetu, a w podarunku dla HOSPICJUM zrobi naprawdę wiele!

Osiem złotych to w przybliżeniu koszt 1h specjalistycznej opieki medycznej dla naszych Podopiecznych. Osiem złotych to kolejna godzina, którą nasi podopieczni mogą spędzić w cieple rodzinnego domu u boku tych, którzy tak mocno kochają. 

Wpłać jednorazowy datek na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom. Każda przekazana darowizna pomoże nam zapewnić specjalistyczną pomoc medyczną podopiecznym hospicjum.

Pomóż jednorazowo

Wybierz jedną z kwot wpłaty
lub wpisz

Tylko 8 złotych, a aż 8 powodów dla których warto zostać Aniołem

  1. Kompleksowa opieka medyczna w domu

Dzieci pomimo przewlekłych, często śmiertelnych chorób pozostają w swoich domach, z rodzicami i rodzeństwem, w środowisku, gdzie czują się bezpiecznie, w ciepłej, rodzinnej, pełnej miłości atmosferze.

  1. Całodobowy dyżur i telefon alarmowy

Personel medyczny jest dostępny w każdym momencie. Gdy tylko pojawi się sytuacja bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia lub jakikolwiek objaw zaniepokoi rodziców i bliskich, wystarczy jeden telefon, a specjaliści przyjeżdżają do chorego dziecka o każdej porze dnia
i nocy.

  1. Transport personelu medycznego

Fundacja Pomorze Dzieciom organizuje domowe hospicjum dla dzieci przewlekle chorych. Dojeżdżamy do wszystkich zakątków Województwa Pomorskiego: do miast i wsi, bez konieczności dodatkowego frasowania rodziców.

  1. Opieka lekarza specjalisty

Pomimo trudnej sytuacji na rynku usług medycznych konsultacja z lekarzem w Fundacji Pomorze Dzieciom jest realizowana bez konieczności długiego oczekiwania. Opieka obejmuje: rozpoznanie, diagnostykę, profilaktykę.

  1. Kompleksowa opieka pielęgniarska

Staramy się odciążyć w codziennych obowiązkach rodziny naszych małych podopiecznych. Wysoce wykwalifikowane pielęgniarki opiekują się dziećmi według ściśle określonych norm i procedur w zależności od stanu zdrowia dziecka: począwszy od wykonywania czynności utrzymujących higienę, przez pobieranie materiałów biologicznych, zmieniania opatrunków, opatrywanie ran i odleżyn, po wykonywanie czynności wspomagających podstawowe funkcje życiowe.

  1. Fachowa opieka psychologiczna

Wsparcie wykwalifikowanego i kompetentnego psychologa w każdej sytuacji związanej z chorobą bliskiej osoby jest nieoceniona. W hospicjum domowym stanowi nierozłączny element kompleksowej opieki nad pacjentem i ich bliskimi: pomoc w trakcie leczenia i po odejściu naszych małych podopiecznych.

  1. Profesjonalna opieka fizjoterapeutyczna

Ze względu na stan zdrowotny naszych podopiecznych niezbędna jest systematyczna rehabilitacja, indywidualnie opracowany program ćwiczeń dostosowany do potrzeb
i umiejętności każdego dziecka. Opieka fizjoterapeuty również sprawowana jest w domu, bez konieczności dojazdów i transportowania niepełnosprawnego dziecka.

  1. Sprzęt medyczny

Podczas każdej wizyty personelu medycznego transportowany jest również sprzęt medyczny niezbędny do efektywnego i skutecznego świadczenia usług medycznych w domu naszych małych pacjentów.

Zostań Aniołem Hospicjum

Jak? To proste! 
Ustaw stałe zlecenie i podaruj 8 złotych każdego miesiąca na specjalistyczną opiekę medyczną dla Podopiecznych Hospicjum.

„Skoro nie możemy dołożyć dni do życia naszych dzieci, dołóżmy życia do ich dni.“

 

Tytuł przelewu:
Jestem Aniołem


Nr konta bankowego:
33 1090 1098 0000 0001 2428 2268
Santander Bank

 

Podoba Ci się idea i chcesz pomóc?

Zostań wolontariuszem!

Więcej