Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 - 2030

Wpłać jednorazowy datek na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom. Każda przekazana darowizna pomoże nam zapewnić specjalistyczną pomoc medyczną podopiecznym hospicjum.

Pomóż jednorazowo

Wybierz jedną z kwot wpłaty
lub wpisz

eMOCja powstała po to, aby nikt w żałobie i chorobie nie został sam

O nas

eMOCję tworzą ludzie od lat związani z ideą hospicyjną, wolontariatem, a także cała rzesza „Aniołów” (bo tak nazywamy sponsorów, darczyńców, dzięki którym udaje się pomagać w najtrudniejszych i najpiękniejszych chwilach na granicy życia i śmierci).

Zespół eMOCji pojawia się w momencie, gdy dowiadujesz się, że współczesna medycyna nie zna ratunku i ktoś kogo kochasz, umrze, zginął w wypadku, odszedł nagle, niespodziewanie, kiedy tracisz dziecko w ciąży, kilkuletnie, nastoletnie albo to właśnie Tobie pozostaje niewiele czasu. Pojawiamy się w momencie, gdy wali się wszystko, a świat rozkłada ręce z informacją: „nie da się zrobić niczego więcej”. 

„Zespół agentów do zadań specjalnych”, tak nazywamy ekipę eMOCji: zespół medyczny Hospicjum Pomorze Dzieciom i Hospicjum Tulipani, a także psychologów, terapeutów, kapelana, wolontariuszy, którzy wchodzą przez bardzo wąskie drzwi na granicy życia i przemijania, z pewnością, że życie nie kończy się w momencie postawienia ostatniej diagnozy, z całym wachlarzem możliwości pomocy, by ulżyć w cierpieniu fizycznym, psychicznym i duchowym. By nie bolało, by zmniejszać uporczywe objawy choroby, podnieść jakość życia w każdym dniu. W końcu by wspierać psychologicznie i socjalnie całe rodziny w czasie choroby, ale i w podróży przez żałobę. 

eMOCja jest spełnieniem marzeń Zespołu, odpowiedzią na zgłaszane prośby o wsparcie od osób, tracących bliskich w rozmaitych okolicznościach, zostających z tym trudnym doświadczeniem niejednokrotnie zupełnie sami.

Skontaktuj się z nami, chętnie poznamy się bliżej.

 

Strona: www.centrumemocja.pl 

Podoba Ci się idea i chcesz pomóc?

Zostań wolontariuszem!

Więcej