IV BIEG ANIOŁA - padł rekord!

W imieniu Fundacji Iron Team i Hospicjum Pomorze Dzieciom, chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Państwu za wsparcie Nas w działaniach na rzecz Podopiecznych Hospicjum.

To było pięć miesięcy intensywnej pracy wielu Ludzi. Sytuacja pandemii w jakiej przyszło nam działać, również nie dawała możliwości wytchnienia. Priorytetem było dla Nas zoorganizowanie tej Edycji w dwóch odsłonach.

Finalnie w IV Edycji Biegu Anioła w wersji stacjonarnej wzięło udział 527 osób. Natomiast w biegu wirtualnym 233 osoby. Łącznie więc Armia Aniołów IV Edycji Biegu Anioła liczyła 760 osób.

Biorąc pod uwagę jak sytuacja pandemii wpływa na działalność Hospicjum (wstrzymanie wielu inicjatyw, eventów w związku z obostrzeniami), zdecydowaliśmy się puścić IV Bieg Anioła w dwóch odsłonach : wirtualnej i stacjonarnej. Mając tym samym nadzieję, że pobijemy rekord rekordów o, którym pisaliśmy przy edycji poprzedniej.

Finalnie przesyłamy kwotę przelewu na konto Hospicjum Pomorze Dzieciom, które napawa Nas wielką dumą, niesamowitą wdzięcznością i lekkim szaleństwem ????

Pieniążki, które zebraliśmy są NASZYM wspólnym sukcesem !

Tutaj każdy miał swój wkład!

Od Mamy Zosi, która dziergała symboliczne aniołki do pakietów startowych, Sponsorów dzięki którym poczuliśmy mocny fundament do dalszych działań na zaprezentowanym poziomie, aż po Państwa.

Ludzi, którzy zdecydowali zapisać się na to wydarzenie i swoją cegiełką wesprzeć całą inicjatywę.

Te wszystkie działania, pozwoliły nam uzbierać łączną kwotę 71 534,88 zł

którą przekazaliśmy na cele statutowe Hospicjum Pomorze Dzieciom

Ps. W ramach przypomnienia i przybliżenia wyniki poprzednich edycji:

I Edycja BA - 18 809,78 zł

II Edycja BA - 27 811,78 zł

III Edycja BA - 44 547,03 zł

Razem możemy WSZYSTKO !