Reportaż Tomasza Samołyka KOMANDOSI PANA BOGA!

Spektakularna zbiórka na rzecz Hospicjum! Szturm wsparcia po reportażu KOMANDOSI PANA BOGA.

Ogromne podziękowania składamy w imieniu całego Zespołu i Podopiecznych wszystkim Aniołom wspierającym dzieło hospicyjne po reportażu KOMANDOSI PANA BOGA Tomasza Samołyka oraz rozmowie CO TO ZNACZY BYĆ PRO LIFE? Podarowaliście blisko 40 tys. zł!

Zapraszamy do obejrzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=PnNAvQUxhMQ 

Dziękujemy za uchylenie drzwi do tematu TABU, który trudno poruszać w przestrzeni publicznej, a to właśnie w Hospicjum dla dzieci tak wiele ludzi budzi się do pełni życia.

Rekordowo niska oglądalność, wiele osób odrzucało materiał, dowiadując się o jego tematyce. Stąd drugie spotkanie Tomasza Samołyka i Ewy Liegman, by przełamać strach, poruszyć wierzchołek góry lodowej i zmierzyć się z tematem śmierci. A wszystko w myśl hospicyjnej zasady: «skoro nie możemy dołożyć dni do życia, dokładamy życia do każdego dnia».

Towarzyszymy rodzinom w ostatniej drodze ich dzieci, łagodząc ból i uporczywe objawy, nie zostawiamy nikogo w samotności w czasie żałoby. Zespół Hospicjum Perinatalnego pojawia się już w momencie postawionej diagnozy w ciąży, a i sztab ludzi w ramach Centrum Wsparcia po Stracie pełni rolę przewodników w ciemnej wędrówce przez żałobę po różnych stratach: nagłych, samobójczych, po śmierci rodziców, partnerów, a wszystko po to, by nikt w obliczu choroby i śmierci nie został sam.

Więcej w rozmowie:

https://www.youtube.com/watch?v=CJADE0_XyYI