1000 Aniołów po raz czwarty wejdzie do morza!

Już po raz czwarty Morze Aniołów w ramach akcji 1000 Aniołów o wschodzie słońca zaprasza 1 czerwca 2023 r. do wspólnego wejścia do morza, w Sopocie o godz. 4:18.

Morze Aniołów jest inicjatywą społeczną, która łączy ludzi. To społeczność, która praktykuje codziennie kąpiele w zimnym Bałtyku o wschodzie słońca. Inspiruje do dbania o siebie i o innych, do zdrowych praktyk, do świadomego obcowania z naturą i z zimnem, które mają działanie terapeutyczne. Inspiruje do pomagania, bo "Nigdy nie wiesz kto dla Ciebie stanie się Aniołem, a dla kogo staniesz się nim Ty."

Organizowane przez Morze Aniołów wydarzenie 1000 Aniołów o wschodzie słońca ma charakter charytatywny i wspiera finansowo działalność Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Do tej pory łącznie, we wszystkich poprzednich edycjach, udało się zebrać kwotę ponad 100 tyś złotych.

Jak zostać Aniołem? Wystarczy zarejestrować się przez link: https://www.morzeaniolow.pl/index.php/1000-aniolow/ do dnia 30.05.2023 r.  Dla każdego z zarejestrowanych uczestników przewidziana jest symboliczna niespodzianka.

„-Jeżeli nie możesz być z nami tego dnia w Sopocie, zapraszamy Cię do wejścia do wody w swojej okolicy.

Możesz zaprosić lub zainspirować inne osoby i zorganizować wspólne wejście do wody.

Jeżeli nie masz możliwości wejścia do wody możesz dołączyć łącząc się z nami intencją pokoju i wolności w godzinie wschodu słońca” - mówią organizatorzy wydarzenia 1000 Aniołów o wschodzie słońca.

Pomaganie dodaje skrzydeł ! Niech dobro się niesie!