1000 Aniołów o wschodzie słońca

Dzień Dziecka! To święto wszystkich nas!
Zapraszamy do wspólnego wejścia do wody, gdy pierwszy promień słońca wzejdzie zza horyzontu. Każdy we własnym zakresie i w swojej przestrzeni. Wszyscy połączeni intencją wolności dziecka w sobie. Zjednoczeni w Morzu Aniołów.

Spotykamy się o wschodzie słońca będąc w różnych miejscach na świecie. Do wejścia z intencją wybierz morze, jezioro, rzekę lub po prostu wannę, najlepiej z widokiem na słońce. Naszym połączeniem będzie woda i wschód. Społeczność Morza Aniołów spotka się w Sopocie przy wejściu nr 28. Jeśli masz możliwość bądź z nami na plaży ????

Wydarzenie jest imprezą charytatywną. Opłaty za udział w wydarzeniu wpływają bezpośrednio na konto fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.
Opłata za udział w Wydarzeniu wynosi: 22, 66, 111, 222, 333, 1111 zł. Do wpłat 22 zł i 66 zł zostanie dołączony Pakiet Anielski z upominkiem od Morza Aniołów, do wpłaty powyżej 111 zł Pakiet Archanielski. Pakiety zostaną przesłane do uczestników 1000 Aniołów najpóźniej w ciągu 6 tygodni po zakończeniu Wydarzenia.

Zgłoszenia do Wydarzenia 1000 Aniołów przyjmujemy za pośrednictwem zapisów online:
https://www.morzeaniolow.pl/index.php/1000-aniolow/
w nieprzekraczalnym terminie do 31.05.2022 r.

Korzystamy z platformy elektroniczne zapisy: wchodzisz na nią tu: https://www.morzeaniolow.pl/index.php/1000-aniolow/
Na platformie elektronicznych zapisów pod banerem głównym mamy trzy zakładki: Opis imprezy, Lista uczestników i ZAPISZ SIĘ <– tu kliknij
Żeby móc się zapisać trzeba utworzyć konto , czasem trzeba poczekać kilka minut na maila potwierdzającego autoryzację CIERPLIWOŚCI Anioły - kilka oddechów uśmiechów i miłości do wszechświata w tym czasie, możesz zapisać na jednym koncie więcej osób. Jeśli przyłączyłeś się do akcji rok temu, masz już swoje konto, wystarczy się zalogować